fbpx

Reference

Co o nás říkají?

"Na začátku hodnocení bych rád zdůraznil výbornou komunikaci, profesionalitu a přístup. Firma se musela poprat s více jak 200 let starou budovou a myslím, že to zvládli na výbornou. Rozsah požadovaných prací byl rekonstrukce zdi, stržení příčky a uložení dřevěných trámů místo příčky. Rekonstrukce zdi dopadla na výbornou. Stržení příčky bylo vlastně opatrné rozebírání zdi. Borcům palec nahoru, udělali super práci, nenaprášili a pokaždé po sobě stavbu pěkně uklidili. Uložení trámu místo stržené příčky - za to bych chtěl borcům opravdu poděkovat. Zvládli se vypořádat s týdenním zpožděním doručením trámů. Trámy uložili na výbornou. Tuto firmu rád doporučím. Výborná komunikace, profesionalita a příznivá cena za provedenou práci. Shrnutí na závěr - docela dost dobré muziky za slušné peníze!"
Filip K.
Mohu firmu plně doporučit - řemeslníci byli dochvilní, pracovali dle podmínek rychle a efektivně. Srozumitelně mi odpověděli na všechny dotazy. Oprava nakonec byla mnohem složitější a rozsáhlejší, než jsem předpokládala, a tedy i finančně náročnější, ale se všemi komplikacemi, které během oprav vyvstaly, si firma dobře poradila. Zvláště oceňuji dobrou a rychlou komunikaci s řemeslníky.
Zuzana L.
Velmi seriozni a vstricna komunikace pri domlouvani podrobnosti - v prubehu projektu jsem musela zmenit typ a tloustku dlazby. Panove prijeli vzdy presne na domluvene datum a cas a po provedeni praci po sobe vzorne uklidili.Dlažba je polozena velmi kvalitne.
Martina L.